IPPP » Archiwum 2017 » Konferencja ppp w województwie podkarpackim

Konferencja ppp w województwie podkarpackim

Jasionka, Polska

22 czerwca 2017

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatną konferencje  ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne. Potencjał rozwoju rynku PPP w Polsce”. Konferencja odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego.

O wydarzeniu

Tematem przewodnim konferencji jest analiza ppp pod kątem skutecznej i efektywnej realizacji zadań publicznych w obszarze budownictwa kubaturowego oraz efektywności energetycznej. Dlatego, że o skuteczności możemy mówić tylko i wyłącznie w odniesieniu do projektów realizowanych lub zrealizowanych, podczas konferencji głos zabiorą eksperci posiadający praktyczne doświadczenie we wdrażaniu inwestycji w formule ppp. Podczas spotkania zaprezentowane i omówione zostaną kierunki, narzędzia oraz wnioski i rekomendacje przedsięwzięć typu PPP w wybranych sektorach.

Więcej informacji

Więcej informacji na temat wydarzenia zostało zamieszczonych na stronie www.konferencja-ppp.pl.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Zalewskim (odpowiedzialnym po stronie Instytutu PPP), który oczekuje na pytania pod adresem email dawid.zalewski@ippp.pl lub nr tel.: 535 006 591.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA