Konferencja ppp w Toruniu | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2017 » Konferencja ppp w Toruniu

Konferencja ppp w Toruniu

Minął już ponad rok od momentu, w którym na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki opracowaliśmy Katalog dobrych praktyk projektów partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze turystyki. W katalogu zawarta jest charakterystyka całego rynku ppp w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć realizowanych w obszarze turystyki. Analiza przykładów zawartych w publikacji potwierdza, że przedsięwzięcia z tego sektora są najliczniej inicjowanymi, a także realizowanymi postępowaniami z wykorzystaniem formuły ppp. Publikacja dostępna jest tutaj.

Pragniemy przypomnieć, że celem publikacji jest pokazanie możliwości zastosowania idei partnerstwa publiczno-prywatnego w turystyce, a także przedstawienie doświadczeń i potencjalnych korzyści wynikających z realizacji inwestycji w tej formule. Nadszedł czas, aby sprawdzić jak obiekty te funkcjonują w praktyce …


Toruń

9 listopada 2017

W imieniu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu (organizator), Ministerstwa  Sportu i Turystyki oraz Instytutu PPP (partner merytoryczny) zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzydniowej wizycie studyjnej pn. „Promocja turystyki edukacyjnej szansą na rozwój obiektów działających w ramach PPP”. 

O wydarzeniu

Głównym celem wizyty studyjnej jest propagowanie turystyki edukacyjnej i turystyki rodzinnej w wybranych obiektach ze szczególnym uwzględnieniem miasta Torunia. Turystyka edukacyjna stanowi jedną z podstawowych gałęzi turystyki miejskiej,  a zorganizowane grupy szkolne są jedną z najważniejszych grup odbiorców oferty turystycznej. Na przykładzie Torunia w gronie ekspertów i inicjatorów szkolnego ruchu turystycznego czyli nauczycieli, będziemy zastanawiać się nad możliwościami rozwoju tej gałęzi turystyki, która nierozerwalnie łączy się z rozwojem intelektualnym młodych ludzi. Stała i aktywna współpraca lokalnych władz z instytucjami i organizacjami turystycznymi w zakresie wzbogacenia oferty turystycznej miast jest szansą na strategiczne podejście do tego zagadnienia. W programie konferencji zaplanowana jest debata poświęcona wymianie doświadczeń w zakresie rozwijania turystyki edukacyjnej.

Wydarzenie adresowane jest do nauczycieli organizujących wycieczki szkolne, biura podróży – organizatorów turystyki młodzieżowej, redakcje i wydawnictwa z zakresu turystyki szkolnej. Więcej informacji na temat wydarzenia zamieszczonych jest na stronie www.edukacyjnytorun.pl.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Zalewskim, który oczekuje na pytania pod adresem email dawid.zalewski@ippp.pl lub nr tel.: 535 006 591.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
74 osób.

W poprzednim miesiącu:
9344 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA