IPPP » Archiwum 2015 » Konferencja promująca podręcznik PPP – relacja

Konferencja promująca podręcznik PPP – relacja

Promocja podręcznika PPP

Ministerstwo Gospodarki – 8 grudnia 2014 r.

W dniu 8. gurdnia 2014 r. odbyła się konferencja promująca pordęcznik pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne: od pomysłu do wyboru partnera prywatnego”. Podręcznik opracowany został przez konsorcjum firm składające się z doświadczonych doradców: Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz, Baker & McKenzie, Crido Taxand, SAFEGE. Konferencja zgromadziła łącznie 82. uczestników, wśród których znalazło się m.in. ścisłe kierownictwo wielu samorządów z całej Polski.

Ponieważ rynek ppp w Polsce stanowią w znaczącej większości właśnie projekty inwestycyjne samorządów, podczas konferencji poza prezentacją podręcznika, rozmawiano na temat przyszłości inwestycji realizowanych przez j. s. t.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć dostępnej na profilu facebook Instytutu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (zdjęcia są autorstwa firmy Safege).

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA