IPPP » Archiwum 2012 » Jesienne Szkolenie ppp

Jesienne Szkolenie ppp

Paryż, Francja

22-26. października 2012

Międzynarodowy Instytut Szkoleń P3

Po udanym „Letnim Szkoleniu PPP”, które odbyło się w Paryżu w dniach 13-17. sierpnia 2012, Claret Consulting ponownie zaprasza do pięknej stolicy Francji na intensywny, 5-dniowy kurs szkoleniowy w zakresie PPP, który prowadzony będzie przez doświadczonych profesjonalistów z branży: Brien’a Desilets, posiadającego 15 lat doświadczenia w doradztwie PPP oraz Johna Butarazzi’ego, który od przeszło 25 lat zajmuje się projektami infrastrukturalnymi.

Motywem przewodnim jesiennej edycji paryskiego szkolenia będzie PPP jako narzędzie do pobudzenia wzrostu gospodarczego – m.in. za sprawą przyciągnięcia inwestorów, tworzenia nowych miejsc pracy czy racjonalizacji wydatków administracji publicznej.

W załączeniu znajdą Państwo BROSZURĘ (w języku angielskim) zawierającą cele i zakres szkolenia jak również jego program. Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym działem International Business pod adresem ib@ippp.pl. Miejsce szkolenia to: 5 Boulevard Malesherbes, 75008 Paryż.

Cena 5-dniowego szkolenia wynosi 2000 USD. Nie obejmuje ona kosztów dojazdu ani zakwaterowania. Osobom, które zarejestrują się przez 1. października 2012, przysługiwał będzie 25% rabat!

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
165 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA