IPPP » Archiwum 2014 » Jednodniowe szkolenie w Warszawie

Jednodniowe szkolenie w Warszawie

Warszawa, Polska

12 listopada 2014

W imieniu Ministerstwa Gospodarki serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w jednodniowym szkoleniu pn. „Klasyfikacja zobowiązań wynikająca z umów ppp”, które odbędzie się  12 listopada 2014 r. w Warszawie.  

O wydarzeniu

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, ustawowego obowiązku zrównoważenia budżetu administracji samorządowej w części operacyjnej, klasyfikacji wydatków w sprawozdaniach oraz zmian w klasyfikacji wydatków proponowanych przez Ministerstwo Gospodarki. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz Regionalnych Izb Obrachunkowych. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 9:00.


Miejsce wydarzenia
Szkolenie odbędzie się w Hotelu Czerniewski *** przy ul. Jutrzenki 119 w Warszawie. Na terenie ośrodka jest bezpłatny parking dla uczestników wydarzenia.

Kontakt
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Szkoleń pod numerem telefonu +48 535 006 591.

UWAGA – Rekrutacja na szkolenie zakończyła się dnia 24 października 2014 r. z powodu braku wolnych miejsc.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
178 osób.

W poprzednim miesiącu:
3381 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA