IPPP » Archiwum 2015 » Jednodniowe warsztaty w Warszawie, 24. lutego 2015

Jednodniowe warsztaty w Warszawie, 24. lutego 2015

Warszawa, Polska

24 lutego 2015

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w jednodniowych warsztatach pn. „Jak finansować z oszczędności termomodernizację i modernizację oświetlenia ulicznego”, które odbędą się 24 lutego 2015 r. w Warszawie.

O wydarzeniu

W trakcie spotkania zostaną omówione przykłady projektów zrealizowanych w wymienionej formule, a uczestnicy będą mogli spotkać się z podmiotami publicznymi, doradcami oraz partnerami prywatnymi, którzy posiadają doświadczenie w realizacji udanych projektów w obszarze termomodernizacji budynków użyteczności publicznej, oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez wypełnienie zamieszczonego niżej formularza i odesłanie na adres radoslaw.szczesniak@ippp.pl.

Formularz zgłoszenia

Program szkolenia

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA