IPPP » Bez kategorii » IV odsłona Ppp w praktyce, 3 grudnia 2013
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

IV odsłona Ppp w praktyce, 3 grudnia 2013

Nowa Sól, Polska

3. grudnia 2013


W imieniu Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze oraz Regionalnego Centrum Technologii i Wiedzy Interior Sp. z o. o. w Nowej Soli mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję poświęconą tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego – IV odsłonę “PPP w praktyce”, która odbędzie się 3 grudnia 2013 r. w Nowej Soli w Parku Technologicznym Interior.  

O wydarzeniu

Celem spotkania jest zmiana dotychczasowego spojrzenia na problematykę ppp, która do tej pory była dyskutowana głównie od strony teoretycznej. Na spotkaniu zaprezentowane oraz omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z praktyką wdrażania przedsięwzięć typu ppp w wybranych sektorach. Wszystkie wystąpienia będą zawierały case study, zaś uczestnicy będą mieli okazję do zadania pytań ekspertom oraz wymiany dotychczasowych spostrzeżeń i doświadczeń. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Niniejsze wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli sektora publicznego, samorządowców oraz osób zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego. Udział w konferencji jest bezpłatny dla pierwszych 80 uczestników, którzy dokonają rejestracji poprzez formularz znajdujący się na stronie www.pppwpraktyce.eu.

Miejsce wydarzenia

Konferencja odbędzie się w siedzibie Parku Parku Technologicznego INTERIOR przy ul. Inżynierskiej 8 w Nowej Soli. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zapoznania się z informacjami o wydarzeniu na stronie konferencji – www.pppwpraktyce.eu.

Kontakt

W przypadku zainteresowania serią ogólnopolskich serii konferencji z cyklu Ppp w praktyce zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Szkoleń na adres konferencje@ippp.pl lub +48 535 006 591. W sprawach związanych z propozycjami współpracy prosimy o kontakt z Dawidem Zalewskim na adres dawid.zalewski@ippp.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
25 osób.

W poprzednim miesiącu:
3591 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA