IPPP » Archiwum 2016 » Instytut Matki i Dziecka: konsultacje z sektorem prywatnym

Instytut Matki i Dziecka: konsultacje z sektorem prywatnym

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Informacyjne – (kontakt)

Test rynku – (kontakt)

Instytut Matki i Dziecka zlecił Instytutowi Partnerstwa Publiczno-Prywatnego z siedzibą w Warszawie przeprowadzenie badań rynkowych w zakresie możliwości realizacji Przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie istniejącego budynku diagnostycznego „Namysłów” na terenie Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz utworzeniu w nim nowoczesnego ośrodka diagnostyki obrazowej, molekularnej i metabolicznej Matki i Dziecka. Realizacja zadania odbywać się będzie w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego.

Z uwagi na fakt, iż Instytut Matki i Dziecka zainteresowany jest wypracowaniem optymalnej struktury realizacji w/w Przedsięwzięcia, która odpowiadać będzie także potencjalnym partnerom prywatnym, przekażemy podmiotom zainteresowanym opis Przedsięwzięcia w celu poznania Państwa stanowiska.

Uzyskane od Państwa informacje traktować będziemy, jako poufne i zobowiązujemy się nie udostępniać ich innym podmiotom poza Instytutem Matki i Dziecka.

W celu udostępnienia Memorandum Informacyjnego oraz przeprowadzenia konsultacji prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno–Prywatnego pod nr telefonu 501 597 816 lub za pośrednictwem e-mail: info@ippp.pl. Ponadto zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań oraz wątpliwości, na które udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
179 osób.

W poprzednim miesiącu:
3382 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA