IPPP » Archiwum 2016 » Instytut Matki i Dziecka: konsultacje z sektorem prywatnym
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Instytut Matki i Dziecka: konsultacje z sektorem prywatnym

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Informacyjne – (kontakt)

Test rynku – (kontakt)

Instytut Matki i Dziecka zlecił Instytutowi Partnerstwa Publiczno-Prywatnego z siedzibą w Warszawie przeprowadzenie badań rynkowych w zakresie możliwości realizacji Przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie istniejącego budynku diagnostycznego „Namysłów” na terenie Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz utworzeniu w nim nowoczesnego ośrodka diagnostyki obrazowej, molekularnej i metabolicznej Matki i Dziecka. Realizacja zadania odbywać się będzie w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego.

Z uwagi na fakt, iż Instytut Matki i Dziecka zainteresowany jest wypracowaniem optymalnej struktury realizacji w/w Przedsięwzięcia, która odpowiadać będzie także potencjalnym partnerom prywatnym, przekażemy podmiotom zainteresowanym opis Przedsięwzięcia w celu poznania Państwa stanowiska.

Uzyskane od Państwa informacje traktować będziemy, jako poufne i zobowiązujemy się nie udostępniać ich innym podmiotom poza Instytutem Matki i Dziecka.

W celu udostępnienia Memorandum Informacyjnego oraz przeprowadzenia konsultacji prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno–Prywatnego pod nr telefonu 501 597 816 lub za pośrednictwem e-mail: info@ippp.pl. Ponadto zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań oraz wątpliwości, na które udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
150 osób.

W poprzednim miesiącu:
3447 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA