IPPP » Archiwum 2011 » Infra Oman 2011
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Infra Oman 2011

Maskat, Oman

20-22. września 2011 – RELACJA Z TARGÓW

Zakończyły się targi „Infra Oman 2011” – pierwsze takie międzynarodowe wydarzenie dedykowane infrastrukturze oraz przemysłowi Omanu. Sułtanat Omanu, leżący u wejścia do Zatoki Perskiej i sąsiadujący m.in. ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, to kraj infrastrukturalnego renesansu. Bo jak inaczej nazwać plany omańskiego rządu przeznaczenia 45 miliardów dolarów na inwestycje w infrastrukturę w perspektywie zaledwie kilku tylko lat? Tym samym Oman pragnie dołączyć do grupy dobrze prosperujących i uznanych na arenie międzynarodowej państw regionu: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Kuwejtu oraz Bahrajnu.

Ambasador RP z wizytą w Omanie: misje gospodarcze już wkrótce

Z Muscat Daily mogliśmy dowiedzieć się o wizycie Ambasadora RP Witolda Śmidowskiego w maju 2011 r. u Jego Wysokości Sułtana Qaboos bin Said’a oraz przeczytać wywiad z polskim dyplomatą, na co dzień rezydującym w Rijadzie, stolicy sąsiadującej z Omanem Arabii Saudyjskiej. Przedstawiciel Polski mówił m.in. , iż „chciałby rozpocząć misje gospodarcze do Omanu w 2. połowie 2011 r. (…), aby promować polskie przedsiębiorstwa i polską gospodarkę”.

Infra Oman 2012

W sprawie szczegółów oferty sponsorskiej i wystawienniczej, jak również w razie innych pytań związanych z targami „Infra Oman 2012”, które planowane są na 2-4. października 2012, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami pod adresem info@alnimrexpo.com.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
124 osób.

W poprzednim miesiącu:
4234 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA