IPPP » Archiwum 2011 » Infra Oman 2011

Infra Oman 2011

Maskat, Oman

20-22. września 2011 – RELACJA Z TARGÓW

Zakończyły się targi „Infra Oman 2011” – pierwsze takie międzynarodowe wydarzenie dedykowane infrastrukturze oraz przemysłowi Omanu. Sułtanat Omanu, leżący u wejścia do Zatoki Perskiej i sąsiadujący m.in. ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, to kraj infrastrukturalnego renesansu. Bo jak inaczej nazwać plany omańskiego rządu przeznaczenia 45 miliardów dolarów na inwestycje w infrastrukturę w perspektywie zaledwie kilku tylko lat? Tym samym Oman pragnie dołączyć do grupy dobrze prosperujących i uznanych na arenie międzynarodowej państw regionu: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Kuwejtu oraz Bahrajnu.

Ambasador RP z wizytą w Omanie: misje gospodarcze już wkrótce

Z Muscat Daily mogliśmy dowiedzieć się o wizycie Ambasadora RP Witolda Śmidowskiego w maju 2011 r. u Jego Wysokości Sułtana Qaboos bin Said’a oraz przeczytać wywiad z polskim dyplomatą, na co dzień rezydującym w Rijadzie, stolicy sąsiadującej z Omanem Arabii Saudyjskiej. Przedstawiciel Polski mówił m.in. , iż „chciałby rozpocząć misje gospodarcze do Omanu w 2. połowie 2011 r. (…), aby promować polskie przedsiębiorstwa i polską gospodarkę”.

Infra Oman 2012

W sprawie szczegółów oferty sponsorskiej i wystawienniczej, jak również w razie innych pytań związanych z targami „Infra Oman 2012”, które planowane są na 2-4. października 2012, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami pod adresem info@alnimrexpo.com.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
149 osób.

W poprzednim miesiącu:
4191 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA