IPPP » Archiwum 2013 » III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy śr.-wsch., 9-10. października 2013

III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy śr.-wsch., 9-10. października 2013

Warszawa, Polska

Konferencja i wystawa

25% zniżki! Podaj kod IPPP2013 podczas rejestracji! >>> REJESTRACJA

Region Europy środkowo-wschodniej budzi od dłuższego już czasu duże zainteresowanie inwestorów z całego świata. Czy to zainteresowanie jest uzasadnione? A czy jest ono dla tego regionu uzasadnione w kontekście partnerstwa publiczno-prywatnego (ppp)?

III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy środkowo-wschodniej to kolejne znakomite wydarzenie branżowe organizowane przez EEL Events, a przeznaczone dla publicznych i prywatnych środowisk poszukujących lepszych możliwości inwestycyjnych oraz metody na zmniejszanie luki infrastrukturalnej w krajach regionu takich jak Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa czy Estonia.

Organizatorzy forum piszą: “Pomimo oczywistej potrzeby rozwoju infrastruktury w Europie środkowo-wschodniej jest szereg czynników poważnie utrudniających realizację projektów, a wśród nich m.in.: skomplikowane uwarunkowania prawne; ograniczone możliwości i zdolności instytucjonalne; niezrozumienie lub niewłaściwe zastosowanie idei ppp; nielogiczny i niewłaściwy podział ryzyk pomiędzy partnerami; brak woli politycznej”.

Więcej szczegółów

Więcej informacji dostępnych jest w języku angielskim na stronie internetowej wydarzenia: 3rd CEE PPP Infrastructure Forum. Przygotowujemy również specjalną ofertę cenową na uczestnictwo dla tych osób, które wezmą udział w forum za sprawą Instytutu PPP.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA