IPPP » Archiwum 2013 » III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy pd.-wsch., 12-13. czerwca 2013

III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy pd.-wsch., 12-13. czerwca 2013

Zagrzeb, Chorwacja

Konferencja i szkolenie

25% zniżki! Podaj kod IPPP2013 podczas rejestracji! >>> REJESTRACJA

III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy południowo-wschodniej to kolejne znakomite wydarzenie branżowe dla środowisk związanych z rozwojem infrastruktury w tej części Europy – reprezentujących zarówno sektor prywatny jak i publiczny.

Potrzeba zaangażowania sektora prywatnego w realizację inwestycji publicznych, jak również w proces zaspokajania rosnących potrzeb społecznych w odniesieniu do infrastruktury i usług publicznych, nie ulega wątpliwości. Pytanie, które stawiają sobie uczestnicy rynku ppp, nie brzmi już zatem „czy”, ale „jak”. Jak stworzyć wykonalne publiczno-prywatne przedsięwzięcie inwestycyjne, które będzie opłacalne dla obydwu stron partnerstwa?

Jak piszą organizatorzy forum, będzie ono „łączyło uczestników rynków ppp z rejonu Europy południowo-wschodniej z międzynarodowymi ekspertami po to, aby przedyskutować wykonalność konkretnych projektów infrastrukturalnych, dzielić się dobrymi praktykami oraz poszukiwać nowych możliwości współpracy”. Sektory, którym poświęcone będzie forum to transport, energetyka oraz infrastruktura środowiskowa i społeczna.

Więcej szczegółów

Więcej informacji dostępnych jest w języku angielskim na stronie internetowej wydarzenia: 3rd SEE PPP Infrastructure Forum.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
179 osób.

W poprzednim miesiącu:
3382 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA