IPPP » Archiwum 2013 » III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy pd.-wsch., 12-13. czerwca 2013

III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy pd.-wsch., 12-13. czerwca 2013

Zagrzeb, Chorwacja

Konferencja i szkolenie

25% zniżki! Podaj kod IPPP2013 podczas rejestracji! >>> REJESTRACJA

III Infrastrukturalne Forum Ppp Europy południowo-wschodniej to kolejne znakomite wydarzenie branżowe dla środowisk związanych z rozwojem infrastruktury w tej części Europy – reprezentujących zarówno sektor prywatny jak i publiczny.

Potrzeba zaangażowania sektora prywatnego w realizację inwestycji publicznych, jak również w proces zaspokajania rosnących potrzeb społecznych w odniesieniu do infrastruktury i usług publicznych, nie ulega wątpliwości. Pytanie, które stawiają sobie uczestnicy rynku ppp, nie brzmi już zatem „czy”, ale „jak”. Jak stworzyć wykonalne publiczno-prywatne przedsięwzięcie inwestycyjne, które będzie opłacalne dla obydwu stron partnerstwa?

Jak piszą organizatorzy forum, będzie ono „łączyło uczestników rynków ppp z rejonu Europy południowo-wschodniej z międzynarodowymi ekspertami po to, aby przedyskutować wykonalność konkretnych projektów infrastrukturalnych, dzielić się dobrymi praktykami oraz poszukiwać nowych możliwości współpracy”. Sektory, którym poświęcone będzie forum to transport, energetyka oraz infrastruktura środowiskowa i społeczna.

Więcej szczegółów

Więcej informacji dostępnych jest w języku angielskim na stronie internetowej wydarzenia: 3rd SEE PPP Infrastructure Forum.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
153 osób.

W poprzednim miesiącu:
4195 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA