IV odsłona Ppp w praktyce (Nowa Sól) – relacja | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2013 » IV odsłona Ppp w praktyce (Nowa Sól) – relacja

IV odsłona Ppp w praktyce (Nowa Sól) – relacja

Czy województwo lubuskie doczeka się z sukcesem wdrożonej umowy ppp? Kto planuje, a kto planował będzie?
Dnia 3 grudnia 2013 r. w Parku Technologicznym Interior odbyła się IV odsłona konferencji z cyklu „Ppp w praktyce”. Tego dnia województwo lubuskie gościło ponad 94 uczestników reprezentujących podmioty publiczne oraz prywatne z całej polski, by wspólnie zastanowić się nad przyszłością ppp w Polsce oraz poznać ppp od strony praktycznej. Było to możliwe dzięki doborowi najbardziej doświadczonych prelegentów, którzy na przykładzie własnych doświadczeń, wypowiadali się na temat barier oraz przeszkód stojących na drodze do realizowania przedsięwzięć ppp z sukcesem. Na uwagę zasługuje fakt, iż zagadnienia zostały przedstawione zarówno z punktu widzenia podmiotu publicznego, prywatnego jak i trzeciej strony – banku.

Podczas konferencji, na zakończenie każdej z prezentacji, zgromadzeni goście mieli możliwość zadawania pytań prelegentom. Dzięki temu każdy z gości mógł otrzymać informację na temat, który go faktycznie interesuje – dodatkowo w przypadku obszernych pytań rozmowy przenoszone były w kuluary. Należy zaznaczyć, iż uczestnicy docenili wartość przekazywanych informacji o czym świadczą maile z podziękowaniami otrzymane kilka dni po zakończeniu wydarzenia.

Materiały 

W związku ze zmianą koncepcji rozpowszechniania informacji przez Instytut PPP, wszelkie materiały konferencyjne zostały udostępnione uczestnikom wydarzenia wraz z ich zakończeniem na wskazany w formularzu adres email.  W przypadku osób nie będących uczestnikami wydarzenia, a chcącymi zapoznać się z którąkolwiek z przedstawionych prezentacji prosimy o stosownego maila na adres marlena.stromecka@ippp.pl.

Galeria

Galeria ze zdjęciami znajduje się w albumie pn. „IV EDYCJA | Ppp w praktyce – 3 XII 2013 – Nowa Sól” udostępnionym na naszym profilu w serwisie facebook.pl.

Organizatorzy wydarzenia

Organizatorem konferencji był Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich (Instytut Partnerstwo Publiczno-Prywantego przygotowywał konferencję od strony merytorycznej na zlecenie Regionalnego Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR).

 

Ppp w praktyce – V edycja w Szczecinie?

Instytut PPP informuje, iż ostatnia w roku 2013 konferencja z serii Ppp w praktyce najprawdopodobniej odbędzie się 19 grudnia 2013 r. w Szczecinie. Więcej informacji o konferencji zostanie zamieszczonych już wkrótce na naszej stronie – www.ippp.pl oraz profilu w serwisie facebook.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
281 osób.

W poprzednim miesiącu:
9399 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA