IPPP » Archiwum 2013 » II Forum PPP w Turcji, 27-28. listopada 2013
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

II Forum PPP w Turcji, 27-28. listopada 2013

Ankara, Turcja

Konferencja i wystawa

25% zniżki! Podaj kod IPPP2013 podczas rejestracji! >>> REJESTRACJA

Turcja jest kojarzona ze śmiałymi planami inwestycyjnymi, które, w połączeniu ze strategicznym położeniem geopolitycznym kraju, budzą zainteresowanie wielu światowych inwestorów. I choć Turcja to kraj dużych możliwości inwestycyjnych, wydaje się jednak, że wymagają one chłodnego podejścia oraz rzetelnej oceny wykonalności ambitnych założeń.

Forum „PPP w Turcji”, które odbędzie w listopadzie 2013 roku w stolicy Turcji, Ankarze, to już drugie zorganizowane przez EEL Events wydarzenie branżowe dla obecnych i przyszłych uczestników tureckiego rynku ppp. Czy lokalne instytucje finansowe posiadają wystarczający kapitał, aby stawić czoła ogromnym planom inwestycyjnym, a jeśli tak to – czy międzynarodowe instytucje finansowe nie są w stanie pożyczać pieniędzy wyraźnie taniej dając tym samym dużo lepszą efektywność kosztową inwestycji? To tylko jedno z pytań dla tureckiego rynku inwestycyjnego.

Podczas forum dyskutowane będą m.in. następujące obszary dla ppp: infrastruktura socjalna, projekty miejskie, infrastruktura transportowa, ochrona zdrowia i projekty środowiskowe.

Więcej szczegółów

Więcej informacji dostępnych jest w języku angielskim na stronie internetowej wydarzenia: 2nd Annual PPP in Turkey Forum. Przygotowujemy również specjalną ofertę cenową na uczestnictwo dla tych osób, które wezmą udział w forum za sprawą Instytutu PPP.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
124 osób.

W poprzednim miesiącu:
4234 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA