IPPP » Archiwum 2013 » II Forum PPP w Turcji, 27-28. listopada 2013

II Forum PPP w Turcji, 27-28. listopada 2013

Ankara, Turcja

Konferencja i wystawa

25% zniżki! Podaj kod IPPP2013 podczas rejestracji! >>> REJESTRACJA

Turcja jest kojarzona ze śmiałymi planami inwestycyjnymi, które, w połączeniu ze strategicznym położeniem geopolitycznym kraju, budzą zainteresowanie wielu światowych inwestorów. I choć Turcja to kraj dużych możliwości inwestycyjnych, wydaje się jednak, że wymagają one chłodnego podejścia oraz rzetelnej oceny wykonalności ambitnych założeń.

Forum „PPP w Turcji”, które odbędzie w listopadzie 2013 roku w stolicy Turcji, Ankarze, to już drugie zorganizowane przez EEL Events wydarzenie branżowe dla obecnych i przyszłych uczestników tureckiego rynku ppp. Czy lokalne instytucje finansowe posiadają wystarczający kapitał, aby stawić czoła ogromnym planom inwestycyjnym, a jeśli tak to – czy międzynarodowe instytucje finansowe nie są w stanie pożyczać pieniędzy wyraźnie taniej dając tym samym dużo lepszą efektywność kosztową inwestycji? To tylko jedno z pytań dla tureckiego rynku inwestycyjnego.

Podczas forum dyskutowane będą m.in. następujące obszary dla ppp: infrastruktura socjalna, projekty miejskie, infrastruktura transportowa, ochrona zdrowia i projekty środowiskowe.

Więcej szczegółów

Więcej informacji dostępnych jest w języku angielskim na stronie internetowej wydarzenia: 2nd Annual PPP in Turkey Forum. Przygotowujemy również specjalną ofertę cenową na uczestnictwo dla tych osób, które wezmą udział w forum za sprawą Instytutu PPP.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
153 osób.

W poprzednim miesiącu:
4195 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA