IPPP » Archiwum 2013 » II Forum PPP w Turcji, 27-28. listopada 2013

II Forum PPP w Turcji, 27-28. listopada 2013

Ankara, Turcja

Konferencja i wystawa

25% zniżki! Podaj kod IPPP2013 podczas rejestracji! >>> REJESTRACJA

Turcja jest kojarzona ze śmiałymi planami inwestycyjnymi, które, w połączeniu ze strategicznym położeniem geopolitycznym kraju, budzą zainteresowanie wielu światowych inwestorów. I choć Turcja to kraj dużych możliwości inwestycyjnych, wydaje się jednak, że wymagają one chłodnego podejścia oraz rzetelnej oceny wykonalności ambitnych założeń.

Forum „PPP w Turcji”, które odbędzie w listopadzie 2013 roku w stolicy Turcji, Ankarze, to już drugie zorganizowane przez EEL Events wydarzenie branżowe dla obecnych i przyszłych uczestników tureckiego rynku ppp. Czy lokalne instytucje finansowe posiadają wystarczający kapitał, aby stawić czoła ogromnym planom inwestycyjnym, a jeśli tak to – czy międzynarodowe instytucje finansowe nie są w stanie pożyczać pieniędzy wyraźnie taniej dając tym samym dużo lepszą efektywność kosztową inwestycji? To tylko jedno z pytań dla tureckiego rynku inwestycyjnego.

Podczas forum dyskutowane będą m.in. następujące obszary dla ppp: infrastruktura socjalna, projekty miejskie, infrastruktura transportowa, ochrona zdrowia i projekty środowiskowe.

Więcej szczegółów

Więcej informacji dostępnych jest w języku angielskim na stronie internetowej wydarzenia: 2nd Annual PPP in Turkey Forum. Przygotowujemy również specjalną ofertę cenową na uczestnictwo dla tych osób, które wezmą udział w forum za sprawą Instytutu PPP.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
177 osób.

W poprzednim miesiącu:
3380 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA