IPPP » Archiwum 2012 » Gospodarka odpadami komunalnymi

Gospodarka odpadami komunalnymi

Katowice, rekomendacja IPPP

15. marca 2012, Gospodarka odpadami komunalnymi – wyzwania na lata 2012-2013

Kancelaria KSP Legal & Tax Advice zaprasza na konferencję „Gospodarka odpadami komunalnymi – wyzwania na lata 2012-2013″, która odbędzie się w dniu 15. marca w Katowicach w hotelu Angelo (ul. Sokolska 24), i nad którą Instytut PPP objął patronat honorowy.

Głównym tematem konferencji są kluczowe zmiany i wyzwania w gospodarce odpadami komunalnymi oraz przedstawienie perspektyw rozwoju oraz zagrożeń polskiego rynku gospodarowania odpadami w latach 2012-2013 po nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz o odpadach. W gronie ekspertów z sektora gospodarki komunalnej i ochrony środowiska przedstawimy mechanizmy w zakresie organizowania oraz finansowania gospodarki odpadami, a także postaramy się przybliżyć procedury nawiązywania współpracy samorządów gminnych z prywatnymi przedsiębiorcami.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli samorządów, pracowników przedsiębiorstw komunalnych, specjalistów z dziedziny gospodarki odpadami, instytucji finansowych oraz prywatnych inwestorów zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie odbioru odpadów oraz budowy i eksploatacji regionalnych instalacji przetwarzania odpadów, oraz firm oferujących technologie do realizacji inwestycji termicznego przekształcania odpadów.

PROGRAM KONFERENCJI

REJESTRACJA ON-LINE

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Baran
tel +48 32 731 68 74
e-mail: magdalena.baran@ksplegal.pl

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA