IPPP » Archiwum 2017 » Gmina Tłuszcz: Rozpoczęcie dialogu technicznego

Gmina Tłuszcz: Rozpoczęcie dialogu technicznego

Dnia 22 maja 2017 r. Urząd Miejski w Tłuszczu wszczął procedurę dialogu technicznego. Celem dialogu jest pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia na wybór partnera prywatnego dla przedsięwzięcia pn.  dla projektu pn. „Budowa budynku użyteczności publicznej w Jasienicy, Gmina Tłuszcz”. 

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku użyteczności publicznej w Jasienicy w gminie Tłuszcz o funkcjo kulturalno oświatowej i ochrony zdrowia. W ramach inwestycji planowane jest wzniesienie budynku z biblioteką i czytelnią, salą świetlicową, gabinetami lekarskimi, rejestracją i punktem aptecznym oraz infrastruktury towarzyszącej m.in. parkingów, chodników, kotłowni gazowej. Zakres inwestycji obejmuje również uzbrojenie terenu w instalacje zewnętrzne: kanalizacje sanitarną, elektroenergetyczną i gazową. Ponadto zadaniem partnera prywatnego będzie rozbiórka istniejących dwóch budynków i estrady. Pełna charakterystyka przedsięwzięcia znajduje się w opublikowanym dokumencie pn. „Opis przedsięwzięcia” (sekcja I).

Zakładany harmonogram realizacji przedsięwzięcia:

  • ogłoszenie postępowania na wybór partnera prywatnego – czerwiec 2017 r.
  • negocjacje/dialog konkurencyjny – lipiec-wrzesień 2017 r.
  • zaproszenie do składanie ofert i zawarcie umowy o ppp – październik/listopad 2017 r.

Do udziału w dialogu technicznym zaproszone są podmioty posiadające wiedzę w zakresie, o którym mowa w Opisie Przedsięwzięcia. Planowany termin przeprowadzenia dialogu technicznego został wyznaczony do dn. 14 czerwca 2017 r.

Więcej informacji na temat procedury zamieszczonych jest na stronie Urzędu Miejskiego w Tłuszczu – link.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
182 osób.

W poprzednim miesiącu:
3384 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA