IPPP » Archiwum 2013 » Gmina Dębe Wielkie – w oczekiwaniu na termomodernizacje

Gmina Dębe Wielkie – w oczekiwaniu na termomodernizacje

Poszukiwanie partnera prywatnego rozpoczęte

Wraz z zamieszczeniem ogłoszenia 1 sierpnia 2013 r. Gmina Dębe Wielkie rozpoczęła proces poszukiwania partnera, który w ramach współpracy przeprowadzi kompleksowy proces termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej. Jeżeli poszukiwania zakończą się wyłonieniem partnera-prywatnego to będzie to już drugie przedsięwzięcie realizowane w formule ppp dotyczące termomodernizacji w woj. mazowieckim (poprzednie przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie przez Siemens Polska oraz Urząd Miejski w Karczewie), a czwarte w Polsce (dwa wcześniejsze realizowane przez Gminę Radzionków oraz Gminę Głogów przy współpracy z firmą Siemens). Zakresem przedsięwzięcia objęte będą następujące obiekty:

  1. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Dębem Wielkim (Zespół Szkół w Dębem Wielkim), ul. Warszawska 78a;
  2. Szkoła Podstawowa w Cygance, ul. Szkolna 21;
  3. Szkoła Podstawowa w Górkach, ul. Szkolna 3;
  4. Szkoła Podstawowa w Rudzie, ul. Szkolna 7;
  5. Budynek Urzędu Gminy w Dębem Wielkim, ul. Strażacka 3.

W ramach współpracy Partner Prywatny na poszczególnych etapach będzie odpowiedzialny m. in. za:

  • na etapie budowy za sfinansowanie i wykonanie prac projektowo-kosztorysowych, robót termomodernizacyjnych i modernizacyjnych;
  • na etapie utrzymania za utrzymanie obiektów oraz zarządzanie źródłami energii w zakresie niezbędnym dla zachowania określonego efektu energetycznego, będącego wynikiem zrealizowanej inwestycji.
Wynagrodzenie Partnera Prywatnego będzie stanowiła opłata za dostępność uiszczana przez Podmiot Publiczny, ściśle związana z efektem oszczędności uzyskanym poprzez wdrożenie/modernizacje infrastruktury.

 

Zainteresowane podmioty mogą składać wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu do dnia 2 września 2013 r. do godz. 10:00 na adres Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Możliwość złożenia wniosku wiąże się z wniesieniem wadium w wysokości 52.500 zł.

 

Więcej informacji na temat przedsięwzięcia znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Dębe Wielkie.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
181 osób.

W poprzednim miesiącu:
3383 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA