IPPP » Archiwum 2017 » Gmina Boguchwała – test rynku

Gmina Boguchwała – test rynku

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym


Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie 
Gminy Boguchwała, prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące możliwości realizacji Przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie i przebudowie kompleksu basenów  Boguchwale.

Niniejsze konsultacje, które mamy Państwu przyjemność zaproponować, mają na celu przeprowadzenie testu rynkowego, a także uzyskanie Państwa opinii, które umożliwią wypracowanie optymalnej struktury realizacji w/w Przedsięwzięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

  • Memorandum Informacyjne – pobierz [link aktywny dla zalogowanych];
  • Kwestionariusz (partner prywatny) – pobierz [link aktywny dla zalogowanych];
  • Kwestionariusz (instytucje finansowe) – pobierz [link aktywny dla zalogowanych].

Ponadto informujemy, iż Przedsięwzięcie, co do zakresu rzeczowego jak i założeń finansowych, nie jest ostateczne i może ulec zmianie w wyniku Państwa uwag i wskazówek, dalszych prac analitycznych i negocjacji przeprowadzanych w trybie ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (dalej, jako ustawa o ppp) oraz podczas postępowania dotyczącego wyboru partnera prywatnego do realizacji Przedsięwzięcia.

Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 7 lipca br. na adres poznan@ippp.pl.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub trudności w wypełnianiu ankiety prosimy o kontakt z Instytutem Partnerstwa Publiczno – Prywatnego pod nr telefonu 501 597 816, e mail: poznan@ippp.pl lub przedstawicielem Gminy Boguchwała  - p. Bogdan Sierpiński za pośrednictwem e-mail: b.sierpinski@um.boguchwala.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
165 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA