IPPP » Archiwum 2017 » Gmina Bobolice – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Gmina Bobolice – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Gmina Bobolice poszukuje partnera prywatnego


Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego informuje, iż 
Gminy Bobolice prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące możliwości realizacji Przedsięwzięcia pn. „Uzbrojenie części strefy inwestycyjnej w Bobolicach, objętej patronatem SSE – Etap I” w formule partnerstwa publiczno-prywatnego lub koncesji przy dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Z uwagi na fakt, iż Gmina Bobolice zainteresowana jest wypracowaniem optymalnej struktury realizacji w/w Przedsięwzięcia, które odpowiadać będzie wymogom stawianym przez Instytucję Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, a także potencjalnym partnerom prywatnym, przekazujemy Państwu opis Przedsięwzięcia do zaopiniowania. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie informacji o zainteresowaniu uczestnictwem oraz ewentualnych uwag, co przyjętych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

  • Memorandum Informacyjne – pobierz [link aktywny dla zalogowanych].

Udział w niniejszych konsultacjach nie przyznaje uczestnikom prawa pierwszeństwa w trakcie postępowania przetargowego na wyłonienie Partnera Prywatnego ani jakiejkolwiek innych przywilejów.

Odpowiedzi na pytania należy przesyłać na adres mailowy: inwestycje@bobolice.pl w terminie do 30 czerwca 2017 r. Więcej informacji na temat prowadzonych konsultacji zostało zamieszczonych na stronie Urzędu Miejskiego w Bobolicach – tutaj.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
176 osób.

W poprzednim miesiącu:
5861 osób.
Archiwum
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
Leszno_grafika Warsztaty PPP: rewitalizacja, Leszno, 25. września 2018
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Miastem Leszno serdecznie ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA