IPPP » Archiwum 2014 » Gdańsk z pomysłem na Wyspę Spichrzów w ppp

Gdańsk z pomysłem na Wyspę Spichrzów w ppp

Projekt reaktywowany

Dnia 14 marca 2014 r. Urząd Miasta Gdańska ogłosił postępowanie na wybór partnera prywatnego do zagospodarowania północnego cypla wyspy Spichrzów.

Głównym zadaniem koncesjonariusza jest kompleksowe zagospodarowanie i zabudowa nieruchomości na obszarze północnego cypla Wyspy Spichrzów, zgodnie z MPZP. Zagospodarowanie, o którym mowa, ma na celu rewitalizację obszaru północnego cypla Wyspy Spichrzów, poprzez stworzenie reprezentatywnej zabudowy stanowiącej architektoniczno-funkcjonalną wizytówkę miasta Gdańska wraz z jednoczesną odbudową infrastruktury drogowej i sieciowej, co jest niezbędne aby obszar ten mógł stać się funkcjonującą częścią miasta. Szacunkowa wartość zamówienia to 200-300 mln zł.

Podmioty prywatne mogą składać oferty do dnia 29 kwietnia 2014 r.

Postępowanie jest prowadzone w oparciu o Ustawę o koncesji na roboty budowalne lub usługi. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Urzędu Miasta Gdańska – przejdź do strony.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA