IPPP » Archiwum 2012 » I Ogólnopolskie Forum PPPortal.pl
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

I Ogólnopolskie Forum PPPortal.pl

Katowice, Polska

25. października 2012

Dotychczasowe osiągnięcia, a przyszłość PPP w Polsce

PPPortal.pl organizuje w Katowicach, w dniu 25. października 2012 r. konferencję pn. „I Ogólnopolskie Forum PPPortal.pl – Dotychczasowe osiągnięcia, a przyszłość PPP w Polsce”

Założeniem Forum jest podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, podjętych kroków w zakresie realizacji pierwszych inwestycji w formule PPP w Polsce. Dzięki prezentacji i omówieniu podjętych inicjatyw przez różnych prelegentów, słuchacze otrzymają możliwość zapoznania się z ich punktem widzenia, zdobytym doświadczeniem oraz wskazówkami na przyszłość.

Z kolei „okrągły stół”, pełniący rolę panelu dyskusyjnego, będzie się koncentrować na przyszłości oraz kierunkach rozwoju partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce. Zaproszeni goście, zaprezentują swoje poglądy i choć na co dzień różnią się w prezentowanych przez siebie opiniach, a nawet konkurują ze sobą na różnych płaszczyznach, będą mogli wspólnie zastanowić się nad przyszłością PPP w Polsce,  wyciągając wnioski z dotychczasowych osiągnięć.

Po raz pierwszy w Polsce,  zostanie również uruchomiony specjalnie przygotowany Punkt Konsultacyjny PPP oraz Investors Cafe. W Punkcie konsultacyjnym partnerzy doradczy, instytucje finansowe oraz podmioty prywatne będą do dyspozycji wszystkich samorządów będących uczestnikami Forum. Zainteresowani przedstawiciele JST otrzymają w ten sposób niepowtarzalną okazję do zasięgnięcia porad oraz opinii dotyczących konkretnych aspektów projektów planowanych, bądź realizowanych w formule PPP.  Investors Cafe będzie natomiast pełnił rolę dedykowanego miejsca, w którym przedstawiciele samorządowi będą mogli odbywać rozmowy z potencjalnymi inwestorami w planowanych projektach PPP.

Zwieńczeniem Forum będzie dyskusja gości specjalnych zaproszonych do okrągłego stołu. Podsumują oni ostatnie doświadczenia  związane z PPP, przeanalizują obecną sytuację rynku PPP oraz omówią wyzwania stojące przed dalszym rozwojem PPP w Polsce.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
16 osób.

W poprzednim miesiącu:
3614 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA