IPPP » Archiwum 2015 » Dolny Śląsk chce remontować drogi w ppp

Dolny Śląsk chce remontować drogi w ppp

Szansa na lepsze drogi dzięki partnerstwu publiczno-prywatnemu

4 kwietnia 2015 r. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, będąca wyspecjalizowaną samorządową jednostką budżetową Zarządu Województwa Dolnośląskiego, ogłosiła postępowanie na wybór partnera prywatnego, któremu chce powierzyć przebudowę i utrzymanie wybranych dróg wojewódzkich.

Przedmiotem przedsięwzięcia będzie utrzymanie sieci wytypowanych dróg w zakresie nie mniejszym niż 90 km i nie większym niż 315 km wraz z robotami budowlanymi, w tym przebudowami na odcinkach, gdzie będzie to niezbędne do utrzymania określonego standardu jakości, a następnie zarządzanie powierzonymi drogami w zakresie zgodnym z ustawą o Drogach Publicznych i dookreślonym w wyniku dialogu konkurencyjnego.

Korzystanie z dróg ma być nieodpłatne. Wynagrodzeniem partnera prywatnego będzie opłata za dostępność. Zakładany okres trwania umowy to okres od 18 do 22 lat.

Szczegółowe informacje oraz opis potrzeb i wymagań podmiotu publicznego zostały zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego:

www.dsdik.wroc.pl

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA