IPPP » Archiwum 2012 » Czeskie Forum Infrastruktury i ppp

Czeskie Forum Infrastruktury i ppp

Praga, Czechy

2-3. października 2012

IX specjalistyczna międzynarodowa konferencja PPP

To już 9. z kolei coroczne wydarzenie poświęcone czeskiemu rynkowi PPP, które w formule międzynarodowej konferencji organizuje B.I.D. services. „Czeskie Forum Infrastruktury i PPP 2012” odbędzie się w czeskiej Pradze w dniach 2-3. października 2012 w hotelu „Angelo”.

Impreza odbywa się w niełatwej sytuacji ekonomicznej, z którą radzić muszą sobie nie tylko Czechy, ale i większość krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Recesja, niepewność na rynku, ograniczony dostęp do finansowania, brak wystarczających środków w budżetach publicznych, aby sprostać potrzebnym na dalszy rozwój nakładom inwestycyjnym – to tylko niektóre z wyzwań, którym sprostać muszą narodowe gospodarki. W takiej sytuacji niezbędnym wydaje się zaangażowanie kapitału i know-how sektora prywatnego, dla którego to rozwiązania stworzony został mechanizm PPP.

Broszura informacyjna

Więcej szczegółów o konferencji, jej programie i uczestnikach dowiedzą się Państwo z broszury informacyjnej, którą można obejrzeć klikając tutaj (materiał w języku angielskim).

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
166 osób.

W poprzednim miesiącu:
4190 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA