IPPP » Archiwum 2012 » Czeskie Forum Infrastruktury i ppp

Czeskie Forum Infrastruktury i ppp

Praga, Czechy

2-3. października 2012

IX specjalistyczna międzynarodowa konferencja PPP

To już 9. z kolei coroczne wydarzenie poświęcone czeskiemu rynkowi PPP, które w formule międzynarodowej konferencji organizuje B.I.D. services. „Czeskie Forum Infrastruktury i PPP 2012” odbędzie się w czeskiej Pradze w dniach 2-3. października 2012 w hotelu „Angelo”.

Impreza odbywa się w niełatwej sytuacji ekonomicznej, z którą radzić muszą sobie nie tylko Czechy, ale i większość krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Recesja, niepewność na rynku, ograniczony dostęp do finansowania, brak wystarczających środków w budżetach publicznych, aby sprostać potrzebnym na dalszy rozwój nakładom inwestycyjnym – to tylko niektóre z wyzwań, którym sprostać muszą narodowe gospodarki. W takiej sytuacji niezbędnym wydaje się zaangażowanie kapitału i know-how sektora prywatnego, dla którego to rozwiązania stworzony został mechanizm PPP.

Broszura informacyjna

Więcej szczegółów o konferencji, jej programie i uczestnikach dowiedzą się Państwo z broszury informacyjnej, którą można obejrzeć klikając tutaj (materiał w języku angielskim).

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
179 osób.

W poprzednim miesiącu:
3382 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA