IPPP » Archiwum 2016 » Centrum przy Eisenberga – badanie rynku inwestorów

Centrum przy Eisenberga – badanie rynku inwestorów

W związku z planowanym ponownym ogłoszeniem postępowania na wybór partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie bada rynek inwestorów potencjalnie zainteresowanych projektem.

Przedsięwzięcie zostało objęte wsparciem doradczym w ramach projektu systemowego pt. „Partnerstwo Publiczno-Prywatne” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którego Instytut PPP był partnerem. Celem prowadzonego badania jest zebranie informacji w zakresie: oczekiwania sektora prywatnego co do założeń projektu, oczekiwanego wkładu własnego podmiotu publicznego, wynagrodzenia partnera prywatnego, zakresu obowiązków stron umowy o PPP. Postępowanie i właściwy wybór partnera prywatnego nastąpi w kolejnym etapie wdrażania Przedsięwzięcia zgodnie z Ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym z 19 grudnia 2008 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 19, poz.100 z późn. zm).

Dla podmiotów prywatnych zainteresowanych udziałem w badaniu opracowane zostały Memorandum Informacyjne oraz Ankieta – dostępne na stronie ZIS. Termin na wypełnienie i zwrotne odesłanie ankiety to 20 stycznia 2016 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

 

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
80 osób.

W poprzednim miesiącu:
3529 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA