IPPP » Archiwum 2013 » 4. urodziny ustaw o ppp i o koncesjach

4. urodziny ustaw o ppp i o koncesjach

Jak rozwija się polski rynek ppp?

4 lata i ok. 40 zawartych umów ppp (ZESTAWIENIE PDF)

Wraz z końcem lutego 2013 roku miną dokładnie cztery lata , odkąd weszły w życie dwie ustawy regulujące współpracę typu ppp pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym przy realizacji zadań publicznych:

  • ustawa z dnia 19. grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (Dz.U. 2009, nr 19, poz. 100 z późn. zm.) oraz
  • ustawa z dnia 9. stycznia 2009 r. o koncesji na roboty budowlane lub usługi (Dz.U. 2009, nr 19, poz. 101 z późn. zm.).

Zestawienie zawartych umów

Już teraz udostępniamy Państwu zestawienie umów zawartych przez minione 4 lata obowiązywania ww. ustaw (POBIERZ). Do głębszej refleksji na temat tego, co udało się przez te 4 lata osiągnąć, zapraszamy natomiast do najbliższego „Biuletynu ppp”, którego szósty już numer ukaże się w marcu w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” (odwiedź stronę projektu).

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
147 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA