IPPP » Archiwum 2011 » IV szczyt PPP Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej

IV szczyt PPP Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej

Praga, Czechy – rekomendacja IPPP

8-10. czerwca 2011

Szczyt, który odbył się w czeskiej Pradze, był doskonałą okazją do nawiązania lub pogłębienia kontaktów z organizacjami oraz osobami zajmującymi się inwestycjami publicznymi realizowanymi w modelu PPP. Atutem wydarzenia był jego znaczny zasięg terytorialny, który dotyczył Europy centralnej, wschodniej oraz południowej.

10. z kolei wydarzenie zorganizowane przez grupę Fleming i dotyczące PPP zgromadziło blisko 100. gości z ponad 25. krajów. Szczyt „4th Annual PPP in CEE and SEE Summit” złożony był ze spotkań warsztatowych (w dniu 8. czerwca), które poprzedziły dwa właściwe dni konferencyjne (9-10. czerwca). Była to znakomita platforma wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie realizowania inwestycji publicznych przy współudziale sektora prywatnego, które wydaje się być niezwykle istotnym czynnikiem kształtującym rozwój infrastruktury i usług publicznych – zarówno dzisiaj, jak i w perspektywie długoterminowej.

Jeśli mają Państwo pytania do wydarzeń dedykowanych PPP, bardzo prosimy o kierowanie pytań do naszego działu International Business pod adres ib@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
76 osób.

W poprzednim miesiącu:
3528 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA