IPPP » Archiwum 2012 » „Nowoczesny model współpracy z biznesem. Projekty ppp.”

„Nowoczesny model współpracy z biznesem. Projekty ppp.”

Gdańsk

27. listopada 2012

Kongres Gospodarczy „Zarządzanie metropoliami w XXI w.”

Prezydent Miasta Gdańska zaprasza w dniach 26-27. listopada 2012 roku na Kongres Gospodarczy „Zarządzanie metropoliami w XXI w.”, którego częścią będzie zorganizowany przez Wydział Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Gdańsku panel poświęcony partnerstwu publiczno-prywatnemu jako nowoczesnemu modelowi współpracy z biznesem. Partnerem merytorycznym Panelu PPP jest Instytut PPP.

Cele panelu PPP

Celem Panelu PPP jest omówienie doświadczeń polskich miast w zakresie zastosowania formuły partnerskiej, analiza najistotniejszych zapisów zawartych i realizowanych umów koncesyjnych i PPP oraz analiza warunków brzegowych dla uczestnictwa partnerów prywatnych i instytucji finansowych w przedsięwzięciach typu PPP w aktualnej sytuacji rynkowej.

Panel PPP odbędzie się w drugim dniu Kongresu, tj. we wtorek 27. listopada 2012 roku, a składał się będzie z sesji plenarnej, która da okazję do zapoznania się przede wszystkim z aspektem wykorzystania środków unijnych w przedsięwzięciach typu PPP, oraz warsztatów, podczas których Gościom Kongresu własne doświadczenia w zakresie PPP przedstawią przedstawiciele zarówno polskich miast jak i sektora prywatnego.

Program

Z propozycją programu Panelu PPP mogą się Państwo zapoznać klikając na powyższy link. Zastrzegamy, że załączony program może być przedmiotem zmian.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
178 osób.

W poprzednim miesiącu:
3381 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA