IPPP » Archiwum 2012 » „Nowoczesny model współpracy z biznesem. Projekty ppp.”

„Nowoczesny model współpracy z biznesem. Projekty ppp.”

Gdańsk

27. listopada 2012

Kongres Gospodarczy „Zarządzanie metropoliami w XXI w.”

Prezydent Miasta Gdańska zaprasza w dniach 26-27. listopada 2012 roku na Kongres Gospodarczy „Zarządzanie metropoliami w XXI w.”, którego częścią będzie zorganizowany przez Wydział Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Gdańsku panel poświęcony partnerstwu publiczno-prywatnemu jako nowoczesnemu modelowi współpracy z biznesem. Partnerem merytorycznym Panelu PPP jest Instytut PPP.

Cele panelu PPP

Celem Panelu PPP jest omówienie doświadczeń polskich miast w zakresie zastosowania formuły partnerskiej, analiza najistotniejszych zapisów zawartych i realizowanych umów koncesyjnych i PPP oraz analiza warunków brzegowych dla uczestnictwa partnerów prywatnych i instytucji finansowych w przedsięwzięciach typu PPP w aktualnej sytuacji rynkowej.

Panel PPP odbędzie się w drugim dniu Kongresu, tj. we wtorek 27. listopada 2012 roku, a składał się będzie z sesji plenarnej, która da okazję do zapoznania się przede wszystkim z aspektem wykorzystania środków unijnych w przedsięwzięciach typu PPP, oraz warsztatów, podczas których Gościom Kongresu własne doświadczenia w zakresie PPP przedstawią przedstawiciele zarówno polskich miast jak i sektora prywatnego.

Program

Z propozycją programu Panelu PPP mogą się Państwo zapoznać klikając na powyższy link. Zastrzegamy, że załączony program może być przedmiotem zmian.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
166 osób.

W poprzednim miesiącu:
4190 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA