IPPP » Archiwum 2012 » „Nowoczesny model współpracy z biznesem. Projekty ppp.”
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

„Nowoczesny model współpracy z biznesem. Projekty ppp.”

Gdańsk

27. listopada 2012

Kongres Gospodarczy „Zarządzanie metropoliami w XXI w.”

Prezydent Miasta Gdańska zaprasza w dniach 26-27. listopada 2012 roku na Kongres Gospodarczy „Zarządzanie metropoliami w XXI w.”, którego częścią będzie zorganizowany przez Wydział Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Gdańsku panel poświęcony partnerstwu publiczno-prywatnemu jako nowoczesnemu modelowi współpracy z biznesem. Partnerem merytorycznym Panelu PPP jest Instytut PPP.

Cele panelu PPP

Celem Panelu PPP jest omówienie doświadczeń polskich miast w zakresie zastosowania formuły partnerskiej, analiza najistotniejszych zapisów zawartych i realizowanych umów koncesyjnych i PPP oraz analiza warunków brzegowych dla uczestnictwa partnerów prywatnych i instytucji finansowych w przedsięwzięciach typu PPP w aktualnej sytuacji rynkowej.

Panel PPP odbędzie się w drugim dniu Kongresu, tj. we wtorek 27. listopada 2012 roku, a składał się będzie z sesji plenarnej, która da okazję do zapoznania się przede wszystkim z aspektem wykorzystania środków unijnych w przedsięwzięciach typu PPP, oraz warsztatów, podczas których Gościom Kongresu własne doświadczenia w zakresie PPP przedstawią przedstawiciele zarówno polskich miast jak i sektora prywatnego.

Program

Z propozycją programu Panelu PPP mogą się Państwo zapoznać klikając na powyższy link. Zastrzegamy, że załączony program może być przedmiotem zmian.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
16 osób.

W poprzednim miesiącu:
3614 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA