IPPP » Archiwum 2014 » „Biuletyn ppp” – nr 9 już dostępny!

„Biuletyn ppp” – nr 9 już dostępny!

Biuletyn partnerstwa publiczno-prywatnego

Pobierz publikację (PDF)

Dostępny jest już kolejny, dziewiąty numer „Biuletynu ppp” – publikacji ukazującej się w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Partnerstwo publiczno-prywatne”, którego Instytut PPP jest  partnerem.  Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy o partnerstwie publiczno-prywatnym, prowadzące do zwiększenia liczby przedsięwzięć realizowanych w tej formule w Polsce.

Zachęcamy przy okazji do odwiedzenia strony projektu ppp.parp.gov.pl, na której znajdą Państwo więcej informacji na temat działań projektu.

W dziewiątym numerze publikacji pt. „Biuletyn ppp”, wydawanej cyklicznie w ramach projektu systemowego PARP pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne”, znalazły się ciekawe artykuły dotyczące realizacji przedsięwzięć ppp w zakresie budowy i eksploatacji parkingów, analizie ryzyka w projektach ppp w punktu widzenia banków, a także o przeprowadzonych działaniach w ramach projektu systemowego PARP pn. Partnerstwo publiczno-prywatne.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Biuletynu ppp”.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA